MENÜ GURUBUMUZ
Kategoriler
ZİYARETÇİLER
Bu Günkü Ziyaretçilerin Sayısı: Toplam Ziyaretçilerimiz Sayısı: Sitemizdeki Online Ziyaretçiler: Sitemizdeki Online Kullanıcılar:
ONLİNE ZİYARETÇİ
Takvim
Nisan 2015
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Mar   May »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Tarihsel Ajandamız
Video Arşivi
ETKİNLİKLERİMİZ
Video Arşivi
SIRADAKİ ETKİNLİK
VİDEO ARŞİVİMİZ
Video Arşivi
SLİDES ARŞİVİ
Video Arşivi
Başka Bir Arzunuz
Facebook Paylaşımı


KİME BAĞLIYIZ
Site Linklerimiz
Çankırı Çandef Orta Bir
Tıkla Foruma Üye Ol
Üye Ol
Türk Medya
Türk Medya
Canlı Destek Hattı
www.isyazilim.com
FacebookTwitterEmailPrintShare

KAYDER Kayiören köyü derneği olarak

Orta dernekler birliği bünyesinde tertip edilen ve Sultangazi belediye nikah salonunda gerçekleştirilen kutlu doğum programına katıldık..

Kutlu doğum programları yurdun dört bir yanında bir çok kurum ve kuruluşun düzenlemiş olduğu proğramlarla kutlanmaya devam ediyor..

Genel başkanımız İSMAİL ALTUN beraberinde 40 kişilik ekibiyle bu kapsamda orta dernekler birliğinin programındaydı..

Rabbim bizleri peygamberimize layık ümmetler eylesin, onun hayatını örnek alan kullardan eylesin..

AMİNN

FacebookTwitterEmailPrintShare

Biz davamızda samimiyiz. Biz bu yola başımızı koyduk. görevimizin insani sorumluluk olduğunun bilincindeyiz.

Kadın kolarımıza çok şey borçluyuz. kadın kolları yönetimimizin tüm kademelerinde çalışan değerli yol arkadaşlarımız hanımefendiler ile bu kutlu davayı yüceltmek için çalışmaya devam edeceğiz..

Kadın kollarımızla güzel bir uyum tesis ettik.. Başkanımız şerife hanım ile her konuyu rahatlıkla istişare ediyoruz. Bir masanın etrafında birlikte karar alır gibi. Tüm kararların hayata geçirilmesi hususunda birbirimize destek oluyoruz. Hamdolsun bu uyum sayesinde bugüne kadar her projede önemli başarılar elde ettik.

Özverisi ve çalışkanlığıyla herkesi şaşırtan bir performans ortaya koyan kadın kollarımıza Başta başkan Şerife Hanım olmak üzere her zaman minnettarız..

Kadın kolları büyük Kayıören hedefine gönülden inandı, Ailesinden feragat ederek, çalışan hanım kardeşlerimiz, motivasyonunu bir an bile kaybetmeden çalışıyor. Hiçbir ayrım gözetmeden çalışan kadın kollarımız bizim övünç kaynağımızdır.

Biz kendilerinden razıyız. İnşallah onlar da bizlerden razıdır. Verdikleri mücadele, gösterdikleri fedakarlık en büyük ilham kaynağımızdır. Aramızdaki iyi niyet, kardeşlik ve uyumun sürekli olmasını temenni ediyoruz. Allah birliğimizi daim etsin..

Kurulduğu günden bu güne kadar hanım kardeşlerimiz kayıörende değişimin sesi oldular. yorulmadan çalıştılar. Allah hanımefendilerimize daha nice muvaffakiyetler nasip etsin.. Kayıören’in önünü açan önemli gelişmelerde rol aldılar.. Kadın kollarımız cefakar bir şekilde çalışmaya devam edecek. Daha yürünecek çok yolumuz var. Allah bu yolda bizlerin yardımcısı olsun..

Kayıören köyü çalışmalarının niteliği açısından bölgemizde önde olan köylerimizin ilk sırasında yer alıyor. Kayıörende’da güzel bir uyum var. Uyumun olduğu yerde başarı kaçınılmazdır. Kayıören bu manada yönetimi, şubesi, kadın kolları ile daima başarılı olmuştur.. Birlikte olmak, beraberce hareket edebilmek başarısını her yere taşımıştır.. ondandır ki bizim her zaman her ortamda farklı bir yerimiz vardır..

Bugün sadece Kayder kadın kollarının üç yüze yakın üyesi vardır. buda hizmet karnemizin ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir.. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Ancak durmak yok yola devam diyoruz. Yorulmadan çalışamaya devam edeceğiz..

Tüm destekçilerimize arz ederiz..

FacebookTwitterEmailPrintShare

Yanlış bir başlık olduğu söylenemez..

Gemileri karadan yüzdüren nesilden gelen kayıörenlilerden bahsediliyorsa eger..

Balıkçılık sektörüne kooperatifi devir alarak birebir giriş yapan derneğimiz elde etmeyi düşündüğü gemiyi aldı..

Kastamonu inegölden alınan gemi önümüzdeki günlerde güldürcek barajının serin sularına indirilip balıklarla tanıştırılcak..

Dernek genel başkanı İsmail Altun beraberinde kooperatif başkanı Yusuf Çelik gidip yerinde görerek satın alma ve sevkiyat işlerini tamamladılar..

Biraz klişe bir benzetme ama bilhassa olmadık zamanların söylenen bir sözü vardır.. “Lafla peynir gemisi yürümez” diye. Dil bir organ nihayetinde degilmi? Dil mademki muhteremdir, mademki emanettir.. bizde onu iyi kullanalım..

Bu güne kadar sizlere yaptığımızda budur; Kayıören köyü derneği olarak dile getirdiğimiz her şeyi yerine getirerek, gemileri lafla yürüterek değil..

Elbetteki motorlu teknemize esprisel olarak gemi diye hitap etsekte köyümüze ve kooperatifimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz..

RASTGELE REİSSS

İst Merkez Yönetim
Ank Şube Yönetim
DERNEK BAŞKANI
Başkan
ŞUBE BAŞKANI
Başkan
KAYDER TEMSİLCİSİ
Yönetici
KÖY MUHTARIMIZ
Muhtar
Köy Ağamız
Ağa
Rastgele Resim
Resim
SEÇİLMİŞ RESİM
Evet
HER DOĞAN İÇİN
Evet
2017 büyük buluşma
BASIN HABERLERİMİZ
Video Arşivi
BÜYÜK BULUŞMA
Büyük Buluşma
SOHBET PROGRAMLARI
Sohbetlerimiz
SIRADAKİ PROGRAM
Programımız
RADYO DİNLE
Radyo
Kutlama Alanı
Kutlama
İMSAKİYE 2017
İmsakiye
HAYIRLI RAMAZANLAR
Ramazan
Üçaylar Takvimi
Ramazan
Duyuru Panosu
MEHMET TOROMAN
ABDULLAH ÇOŞKUN
SEYİT BÜLBÜL
ASKER EĞLENCESİ
30 OCAK CUMARTESİ SAAT 19:00'DA DERNEĞİMİZDE YAPILACAKTIR HERKES DAVETLİDİR
HAVA DURUMU
Reklamlar
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Rastgele Video
::BAŞKANIMIZ NİKAH KIYARMI?:: Tam ekran izleyebilmek için video çalışırken üzerinde çift tıklayınız.
Gazete Manşetleri
İsminizin Bilgileri
Adınızı Didikleyelim: