MENÜ GURUBUMUZ
Kategoriler
ZİYARETÇİLER
Bu Günkü Ziyaretçilerin Sayısı: Toplam Ziyaretçilerimiz Sayısı: Sitemizdeki Online Ziyaretçiler: Sitemizdeki Online Kullanıcılar:
ONLİNE ZİYARETÇİ
Takvim
Mayıs 2013
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Nis   Haz »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Tarihsel Ajandamız
Video Arşivi
ETKİNLİKLERİMİZ
Video Arşivi
SIRADAKİ ETKİNLİK
VİDEO ARŞİVİMİZ
Video Arşivi
SLİDES ARŞİVİ
Video Arşivi
Başka Bir Arzunuz
Facebook Paylaşımı


KİME BAĞLIYIZ
Site Linklerimiz
Çankırı Çandef Orta Bir
Tıkla Foruma Üye Ol
Üye Ol
Türk Medya
Türk Medya
Canlı Destek Hattı
www.isyazilim.com
FacebookTwitterEmailPrintShare

Orman vasfını yitirmiş (2B) alanlarındaki taşınmazların, kullanıcısı veya üzerindeki muhdesatın sahibi olarak gösterilen kişilere satışı başladı. Başvuruların sona ermesi ve rayiç bedellerin belirlenmesiyle hak sahiplerine bildirimde bulunmaya başladı. Hak sahiplerinin, tebligatı aldıktan sonra satış için 3 aylık süreleri olacak. Sürenin geçirilmesi halinde haklar kaybedilmiş sayılacak.

Kamuoyunda 2B olarak bilinen “Orman Köylülerinin Kalkınmalarının Desteklenmesi ve Hazine Adına Orman Sınırları Dışına Çıkarılan Yerlerin Değerlendirilmesi ile Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Satışı Hakkında Kanun ile Orman Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”a göre, her hal ve şartta rayiç bedelden yüzde 30 indirim sağlanacak.

Hak sahibine yerin tarım alanı olması durumunda, bedelin tamamı üzerinden ilave yüzde 20 indirim daha yapılacak. Bedelin peşin ödenmesi durumunda yüzde 20 daha indirim uygulanacak.

PEKİ ŞİMDİ NE YAPILACAK?

Başvuruda bulunmuş köylülerimizin tebliğatlarını yapmak üzere, Orta tapu kadastro müdürü FARUK bey Cuma gününe kadar dernegimize ugrayan vatandaşlarımıza tebliğ leri yapıp konu hakkında atrıntılı bilgi vermektedir.

Vatandaşlarımız sms sistemimizlede bilgilendirildiği gibi uygun oldugu gün cumayı geçirmemek kaydı ile dernek merkezimize ugrayıp Tebliğlerini Tapu müdüründen alabilirler.. Müdürümüz cuma akşamına kadar dernegimizde misafir olarak sizleri bekliyor olacaktır..

FacebookTwitterEmailPrintShare

“Orda bir köy var uzakta” diye başlayan şarkıyı bilirsiniz..

Gerçektende var orda uzakta bir köy, Bu yolda o köyün yolu,

DEGİL AMA OLACAK!

Köyümüz Kayıören’in Ortabayındır dan itibaren yolu asfaltlanacak. öyle böyle degil hemde 1. kalite sıcak asfalt..

Dernegimizin yogun temasları üzerine sayın valimiz bu konudaki iş emrini vermiş bulunuyor. yazın ilk aylarında yapılması bekleniyor..

Orta’da düzenlenen istişare toplantısında ele alınan konu için gereken ödenek ayrılmış konuyla alakalı talimatlar verilmiştir.. Köyümüzün bir kaç ay içersinde otoyolu olacak… Çok hızlı gidiyoruz bizede otoyol yakışır :)

Yolumuz şimdiden hayırlı olsun, Buda kayıörenlilere pazartesi sabahı müjdemiz olsun..

FacebookTwitterEmailPrintShare

Köyümüz insanlarının daha fazla birbirleriyle kaynaşmaları için bu yılda kır pikniği yapmayı amaçladık. Şehir yaşamının verdiği sıkıntılardan bir nebze olsun kurtulmak baharın vermiş olduğu pozitif enerjiyle hep birlikte geçen sene olduğu gibi bu senede arnavutköy piknik alanımızda bir araya geliyoruz.

Ailecek gelebileceğiniz.. Tuvaleti, Suyu, Güvenliği, Oturma bankları olan doğa ile iç içe bir mekan olduğunu geçen yıl aramızda olanlar zaten gördü.. Gören görmeyene anlatsın..

Pikniğe gelirken yanınıza yiyeceğinizi ve malgalınızı almayı unutmayınız.. Ulaşım ve yol tarifi ile alaklı geniş bilgiler sitemiz aracılığı ile ayrıntılı olarak bildirilecektir..

PROĞRAMLA İLGİLİ BİLGİLER: Pikniğimizde sizlerin vakitlerini boşa harcamayan daha fazla eğlendirmek amaclı yoğun bir proğram uygulanacaktır..

ÖYKÜLÜ TÜRKÜLERİN ÜSTADLARI GÜLESİN & AHMET ECE BİZLERLE OLACAKLAR..

Kimdir Ahmet Ece & Gülesin?

Detaylı bilgiyi gene sitemiz veri tabanında bulabilirsiniz..

http://www.kayder.net/forum/viewtopic.php?f=109&t=526

(Linki kopyalayıp tarayıcı adres satırına yapıştırabilirsiniz)

FacebookTwitterEmailPrintShare

Çanakkale gezilecek demiştik, mutlaka görülmeli yaşanmalı diye yazmıştık..

5 Otobüs 250 kişi Kayıören Çanakkaleyi gezdi geldi, Biz geldik ama şehitlerimiz gelmemek üzere gittiler.. ve birdahada asla dönmeyecekler..

Müslüman Türk analarının kına ile süsleyerek gönderdiği koç yiğitler, tek dişi kalmış canavarın ateş kustuğu Gelibolu Yarımadası’nda kanları ile DİRİLİŞ DESTANI’NI yazdılar.

Bedeli birkaç defa kanla ödenerek VATAN edinilmiş bu topraklarda yatan, gönülleri ezan ve Kur’an sevgisiyle dolu, vatan aşığı, bayrak aşığı aziz şehitlerimize çok şey borçluyuz.

Her Türk insanının Çanakkale hakkında bilgisi olması lazım. Herkes, oralarda neler olduğunu öğrenmeli ve öğretmelidir.

Birlik ve beraberliğe daima ihtiyacımız olduğu ama bu değerlerden hızla uzaklaştığımız şu günlerde metre karesine altı bin mermi atılmış, şehitler diyarı Çanakkale’yi iyi bilmeliyiz. Bir gün mutlaka gitmeli ve orayı en ince ayrıntısı ile gezmelisiniz.

Bizim için her şeyini feda eden, kanlı elbiseleri ile toprağın kara bağrında yatan şehitlerimizin bizi beklediklerini düşünerek ve onları bizzat mekân edindikleri bu kutsal topraklarda ziyaret etmek istedik. İşte bu duygularla yollara düştük…

Her adımda tarihin kokusunu içimize çektik. Her adımda çekilen hatıra fotoğraflarıyla tarihimizi, Çanakkale Savaşlarını daha iyi öğrenmek istedik. ŞEHİTLER DİYARI’NA yapılan bu anlamlı ziyaretimizde ONLARI incitmeden ve memnun edecek şekilde Fatihalarımızı ve dualarımızı göndermeye çalıştık.

VATAN UĞRUNA CANLARINI FEDA ETMİŞ TÜM ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD, MEKANLARI CENNET OLSUN… Bu çok anlamlı ziyaretimize katılan kayıörenlileri yürekten tebrik ederiz…

120 Resimden oluşan videomuzu “Video Arşivi” bölümünde izleyebilirsiniz..

İst Merkez Yönetim
Ank Şube Yönetim
DERNEK BAŞKANI
Başkan
ŞUBE BAŞKANI
Başkan
KAYDER TEMSİLCİSİ
Yönetici
KÖY MUHTARIMIZ
Muhtar
Köy Ağamız
Ağa
Rastgele Resim
Resim
SEÇİLMİŞ RESİM
Evet
HER DOĞAN İÇİN
Evet
2017 büyük buluşma
BASIN HABERLERİMİZ
Video Arşivi
BÜYÜK BULUŞMA
Büyük Buluşma
SOHBET PROGRAMLARI
Sohbetlerimiz
SIRADAKİ PROGRAM
Programımız
RADYO DİNLE
Radyo
Kutlama Alanı
Kutlama
İMSAKİYE 2017
İmsakiye
HAYIRLI RAMAZANLAR
Ramazan
Üçaylar Takvimi
Ramazan
Duyuru Panosu
MEHMET TOROMAN
ABDULLAH ÇOŞKUN
SEYİT BÜLBÜL
ASKER EĞLENCESİ
30 OCAK CUMARTESİ SAAT 19:00'DA DERNEĞİMİZDE YAPILACAKTIR HERKES DAVETLİDİR
HAVA DURUMU
Reklamlar
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Rastgele Video
::BAŞKANIMIZ NİKAH KIYARMI?:: Tam ekran izleyebilmek için video çalışırken üzerinde çift tıklayınız.
Gazete Manşetleri
İsminizin Bilgileri
Adınızı Didikleyelim: