MENÜ GURUBUMUZ
Kategoriler
ZİYARETÇİLER
Bu Günkü Ziyaretçilerin Sayısı: Toplam Ziyaretçilerimiz Sayısı: Sitemizdeki Online Ziyaretçiler: Sitemizdeki Online Kullanıcılar:
ONLİNE ZİYARETÇİ
Takvim
Aralık 2010
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
    Oca »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Tarihsel Ajandamız
Video Arşivi
ETKİNLİKLERİMİZ
Video Arşivi
SIRADAKİ ETKİNLİK
VİDEO ARŞİVİMİZ
Video Arşivi
SLİDES ARŞİVİ
Video Arşivi
Başka Bir Arzunuz
Facebook Paylaşımı


KİME BAĞLIYIZ
Site Linklerimiz
Çankırı Çandef Orta Bir
Tıkla Foruma Üye Ol
Üye Ol
Türk Medya
Türk Medya
Canlı Destek Hattı
www.isyazilim.com
FacebookTwitterEmailPrintShare

Teknolojik gelişim ve bilişim dünyasının baş döndürücü hızlı yükselişi, yerel ve özel değerlerin kaybına sebep oldu olacak tartışmaları sürerken, birçok hayırlı hizmete de imza atarak farklı anlamlar ile işlevselleşmeye devam ediyor.

Bizde buna bağlı olarak Gurbet ile sılayı internet üzerinden buluşturarak hiç şüphesiz bu anlamda önemli bir boşluğu dolduruyoruz. Kenti ile köyü ile hemşerileri ile ilgili birçok ayrıntıya ulaşmak isteyen, zahmetsizce internet üzerinden bu ihtiyacını sitemiz aracılığı ile giderebilmektedir.

Yapımı ve takibi basit görünen ama hiç şüphesiz ciddi bir emeğin ve özverinin ürünü olan Kullanıcıların basit ve hızlıca girebildikleri, memleket özlemlerini giderebildikleri, sıcak ve samimi bir hemşeri ortamı kurabildikleri sitemizin arka planında yadsınmayacak bir emek ve özveri yatmaktadır.

Kayder.net olarak sizlere kaliteli hizmet sunmak için web sitemizi her geçen gün geliştirerek daha kullanışlı ve daha işlevsel hale getirmeye çalışıyoruz.

Google aramalarında “Kayder” kelimesinde ilk 2. sırada kendisine yer bulan sitemizde köyümüz ile ilgili konular yanı sıra kısmen genel içerikli konulara yer vererek dışardan gelen ziyaretçilerin kayıören ile ilgili birşeyler öğrenmesine de hizmet etmekteyiz.

Bizi izlemeye devam ediniz..

Kayder.net Gurubu

FacebookTwitterEmailPrintShare

Merhabalar..

Umudumuza umudunuzu, Heyecan ile çıktıgımız yola çoşkunuzu, Sevincimizi sevincinizle harmanladıgınız, Yüreklerinizi yüreklerimizin yanına kattıgınız için, Teşekkürlerle dolu bir Hoşgeldiniz..

Gördügünüz gibi yavas ama sağlam adımlarla ilerliyoruz. Dernegimiz hergün biraz daha güçleniyor. Üyelerimiz arkalarında bir dernek oldugunu hisseder hale geldi..

Bu vesile ile çagımızın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen web site ihtiyacını gidermek, üyelerimizin ve hemşerilerimizin her konuda güncel bilgi ve hizmet ihtiyacına cevap verecek web sitemizin alemdeki yerini alma kararı verdik. Hizmet etmeyi amaç edindik..

Diger taraftan köyümüzden ve dernegimizden uzak olan hemşerilerimiz bu site aracılığı ile hem dernek hemde köy faaliyetlerinden haberdar olacak.

Sitemiz açıldı ama bilgi ve belge yüklemeleri, Tasarım ve görsel konuları bir müddet daha devam edecektir. lütfen şimdiden eksikleri var gibi degerlendirmeyelim. zaman içinde tüm işlemler sırasıyla devam edip sürekli güncellenecektir.

Sitemizin içerigi Dernegimizle ilgili kuruluş,tüzük,yönetim,üyelik, aidat ve online hizmetlerle Köyümüzün genel bilgileri, resimleri, videoları, tarihi ve tüm paylaşımları kapsayacaktır.

Elinizde olan bilgi, belge, gibi tüm metaryelleri Forum bölümümüze üye olarak üyelere görünür ortamda paylaşabilir yada email adreslerimizden bize ulaşmasını saglayabilirsiniz..

Hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyoruz..

Kayder.net Gurubu

İst Merkez Yönetim
Ank Şube Yönetim
DERNEK BAŞKANI
Başkan
ŞUBE BAŞKANI
Başkan
KAYDER TEMSİLCİSİ
Yönetici
KÖY MUHTARIMIZ
Muhtar
Köy Ağamız
Ağa
Rastgele Resim
Resim
SEÇİLMİŞ RESİM
Evet
HER DOĞAN İÇİN
Evet
2017 büyük buluşma
BASIN HABERLERİMİZ
Video Arşivi
BÜYÜK BULUŞMA
Büyük Buluşma
SOHBET PROGRAMLARI
Sohbetlerimiz
SIRADAKİ PROGRAM
Programımız
RADYO DİNLE
Radyo
Kutlama Alanı
Kutlama
İMSAKİYE 2017
İmsakiye
HAYIRLI RAMAZANLAR
Ramazan
Üçaylar Takvimi
Ramazan
Duyuru Panosu
MEHMET TOROMAN
ABDULLAH ÇOŞKUN
SEYİT BÜLBÜL
ASKER EĞLENCESİ
30 OCAK CUMARTESİ SAAT 19:00'DA DERNEĞİMİZDE YAPILACAKTIR HERKES DAVETLİDİR
HAVA DURUMU
Reklamlar
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
Rastgele Video
::BAŞKANIMIZ NİKAH KIYARMI?:: Tam ekran izleyebilmek için video çalışırken üzerinde çift tıklayınız.
Gazete Manşetleri
İsminizin Bilgileri
Adınızı Didikleyelim: